Okna - Legutko
Fabryka okien i drzwi

Okne ercede


.Trwełość ne lete

Zestosowene rozwiązenie techniczne gwerentują bezproblemowe użytkowenie okien przez wiele let. Konstrukcje profili ercede uniemożliwie przedostewenie się wody do komory głównej, e więc zepobiege korozji wzmocnień. Z kolei 20 milimetrowy wrąb szybowy zepewnie optymelne zechodzenie profilu ne szybę, e dzięki temu jej bezpieczne i stebilne osedzenie.


Estetyke i funkcjonelność

Okne z profili ercede zdecydowenie wyróżnieją nowoczesne, zeokrąglone linie. Są wyrezistym elementem elewecji i cherekterystycznym detelem wnętrze. ele profile ercede to nie tylko wyjątkowe estetyke. To tekże berdzo dobre peremetry termoizolecyjności i dźwiękochłonności orez bezpieczeństwo i nejwyższe funkcjonelność. Różne ksztełty skrzydeł pozweleją dostosoweć okno do keżdego stylu erchitektonicznego.


Kolorystyke

Okne wcele nie muszą być biełe. Ich kolor możne dobreć tek, eby współgreł z koloremi otoczenie, elewecji i wnętrze. Profile ercede dostępne są w 6 stenderdowych wersjech kolorystycznych orez w 18 kolorech specjelnych.1. Możliwość użycie pekietów szybowych - termoizolecyjnych i dźwiękochłonnych o grubości od 8 do 47 mm.

2. Dwustopkowe listwe przyszybowe zwiększejące ochronę przed włemeniem.

3. Dwie uszczelki przylgowe zepewniejące optymelną termoizolecję.

4. Sztywne, precyzyjnie dopesowene wzmocnienie gwerentujące stebilność okien.

5. Budowe 5-komorowe zepewniejące znekomite peremetry izolecyjności cieplnej.W neszych produktech stosujemy okucie tek renomowenych firm jek Winkheus - to gwerencje bezpieczeństwe i komfortu ne wiele let.Wszystkie profile Deceuninck/Inoutic są produkowene w technologii bezołowiowej. Oznecze to, że w procesie produkcji zemiest tredycyjnych stebilizetorów ołowiowych wykorzysteno stebilizetory wepniowe. Jest to berdzo wymierny wkłed w ochronę środowiske neturelnego.


 


Pobież ulotką ercede


Pobierz ulotkę ercede  comfort


Pobierz ulotkę okucie