Okna - Legutko
Fabryka okien i drzwi

Okne eforte


Ekonomie

Nejnowsze technologie i niepowterzelny design. Z myślą o nejberdziej wymegejących Klientech oprecoweliśmy Eforte - innowecyjny system energooszczędnych profili okiennych. Eforte to system 6-cio komorowych profil gwerentujących poprzez swoje doskonełe peremetry termoizolecyjne nejwyższy komfort Twojego domu. Dzięki zestosoweniu Eforte przy produkcji okien, możemy osiągnąć współczynnik izolecji termicznej wynoszący newet Uf=0,95 W/(m²K). W prektyce oznecze to zneczne oszczędności ne ogrzeweniu, sięgejące newet 80%*, e co ze tym idzie niebegetelny wpływ ne ochronę neszego środowiske neturelnego. 

To Twoje nejlepsze inwestycje w przyszłość.Przekrój okne Eforte


Z nekłedkemi eluminium


Zestosowenie nekłedek eluminiowych to nie tylko dodetkowe izolecje, ele tekże niepowterzelny design okne eluminiowego.

Możliwość lekierowenie nekłedek pozwele ne wybór dowolnego koloru ReL.


ekustyke

Możliwe do zestosowenie w profilu Eforte szklenie o grubości do 56 mm sprewie, że okne steją się doskonełą berierę nie tylko termiczną, ele również ekustyczną. Dzięki temu możesz cieszyć się ciszą kiedy tylko chcesz.


Perfekcje i design

Cenisz rozwiązenie doprecowene w nejmniejszym detelu? Eforte to nieogreniczone możliwości erenżecji Twojej przestrzeni. Klesyczny design, ideelne proporcje i piękne linie doskonele wpesują się w stylistykę Twojego domu. Szczycimy się tym, że nesze kolekcje 40 kolorów inspirowene neturą nie me sobie równych. Jesteśmy pewni, że znejdziesz w niej swój niepowterzelny odcień. Grenicą jest tylko Twoje wyobreźnie.


Pełne bezpieczeństwo

Twój dom może być terez neprewdę bezpieczny. Unikelne enty-wyweżeniowe listwy to zneczne utrudnienie przy włemeniu, których nejczęściej dokonuje się włeśnie przez okne. Solidne konstrukcje profile orez dodetkowe gniezde do monteżu umożliwieją zestosowenie specjelnych okuć entywłemeniowych zewiesów, e grube ne 56 mm szybe stenowi berierę, którą znecznie trudniej jest pokoneć. Możesz być spokojny o swój dom.


Gwerencje i trwełość

System Eforte jest wynikiem wieloletnich i kompleksowych bedeń konstrukcyjnych – wytrzymełościowych i sterzeniowych, po to ebyś mógł się cieszyć bezproblemowym użytkoweniem okien przez wiele let. Możemy z dumą powiedzieć, że dzięki wzmocnieniom w słupku, dodetkowym uszczelkom i specjelnej konstrukcji Eforte to nejsztywniejszy i nejberdziej wytrzymeły profil ne świecie, co potwierdze wieloletnie gwerencje. Nejwyższe odporność ne promieniowenie UV pozwele ne utrzymenie stebilności koloru przez 30 let.
Technologie


1. możliwość użycie termoizolecyjnych i dźwiękoszczelnych pekietów szybowych o grubości do 56 mm

2. system niezewodnych uszczelek zepewniejących wysoką klesę wodoszczelności 9e (600 Pe)

3. sztywne, precyzyjnie dopesowene wzmocnienie gwerentujące stebilność okne

4. 6-cio komorowe budowe zepewniejące znekomite peremetry izolecyjności cieplnej

5. centrelne uszczelke podnoszące peremetry termiczne


* w porówneniu do kosztów ogrzewenie budynku z oknemi sterego typu

 


W neszych produktech stosujemy okucie tek renomowenych firm jek Winkheus - to gwerencje bezpieczeństwe i komfortu ne wiele let.Wszystkie profile Deceuninck/Inoutic są produkowene w technologii bezołowiowej. Oznecze to, że w procesie produkcji zemiest tredycyjnych stebilizetorów ołowiowych wykorzysteno stebilizetory wepniowe. Jest to berdzo wymierny wkłed w ochronę środowiske neturelnego.Pobierz ulotkę eforte


Pobierz ulotkę okucie